Roawaken
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Roawaken

Tere tulemast!
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Desiré suhted
Life made of lies Icon_minitimeNelj Veeb 27, 2014 4:28 pm by Desiré Wolf

» Desiré Wolf
Life made of lies Icon_minitimeNelj Veeb 27, 2014 4:24 pm by Desiré Wolf

» ChatChat
Life made of lies Icon_minitimeNelj Veeb 20, 2014 12:50 pm by Allie Case

» Ringi uitamas
Life made of lies Icon_minitimeReede Dets 20, 2013 8:40 am by Katherine Petrova

» Tule elemendi tund 6-10.klass(Esimene)
Life made of lies Icon_minitimeEsm Dets 09, 2013 4:25 pm by Chaos Murray

» Lugemas
Life made of lies Icon_minitimePüh Dets 08, 2013 7:22 pm by Rosemarie Hathaway

» Mida kuulad?
Life made of lies Icon_minitimePüh Dets 08, 2013 6:29 pm by Allie Case

» Katherine Tuba.
Life made of lies Icon_minitimePüh Dets 08, 2013 3:24 pm by Katherine Petrova

» Pildid Mackenzie magamistoast
Life made of lies Icon_minitimePüh Dets 08, 2013 3:00 pm by Mackenzie Emily Stewart

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(11) oli siin foorumil Teis Sept 25, 2018 1:39 am
Top posters
Katherine Petrova
Life made of lies Vote_lcapLife made of lies Voting_barLife made of lies Vote_rcap 
Lizzie Night
Life made of lies Vote_lcapLife made of lies Voting_barLife made of lies Vote_rcap 
Chaos Murray
Life made of lies Vote_lcapLife made of lies Voting_barLife made of lies Vote_rcap 
Lucas Lowery
Life made of lies Vote_lcapLife made of lies Voting_barLife made of lies Vote_rcap 
Victoria Ferus
Life made of lies Vote_lcapLife made of lies Voting_barLife made of lies Vote_rcap 
Kitty Jones
Life made of lies Vote_lcapLife made of lies Voting_barLife made of lies Vote_rcap 
Rosemarie Hathaway
Life made of lies Vote_lcapLife made of lies Voting_barLife made of lies Vote_rcap 
Allie Case
Life made of lies Vote_lcapLife made of lies Voting_barLife made of lies Vote_rcap 
Angeline Caldren
Life made of lies Vote_lcapLife made of lies Voting_barLife made of lies Vote_rcap 
Shayla Ferus
Life made of lies Vote_lcapLife made of lies Voting_barLife made of lies Vote_rcap 

 

 Life made of lies

Go down 
2 posters
AutorTeade
Damon Salvatore
9.klass
Damon Salvatore


Postituste arv : 20
Join date : 12/11/2013

Life made of lies Empty
PostitaminePealkiri: Life made of lies   Life made of lies Icon_minitimeTeis Nov 12, 2013 7:52 pm

Damon jalutas mööda kitsukest pooleldi rohtukasvanud teerada, mida ääristasid mõlemast küljest tihedalt üksteise kõrvale pikitud hauad. Kutt lasi oma silmadel üle hauakivide libiseda, otsides pilguga oma vanemate nimesid. Leidnud väikese tagasihoidliku hauakivi, mis teiste seast sugugi välja ei paistnud, kükitas ta selle juurde maha ning libistas sõrmega üle vagude, mis kivisse tahutud olid. "Cornelia & David Salvatore" oli sinna graveeritud. 8 aastat tagasi hukkusid tema vanemad väidetavas autoõnnetuses. Ja ta oli seda uskunud, kuid järjest rohkem sigines temasse kahtlust, et jutt traagilisest autoõnnetusest pole tõsi. Tema emal polnud juhilubegi ning tol päeval, mil ta üksinda pargis liivakastis mängis, pidid tema vanemad poodi minema. Lähim kauplus, mida nad enamasti külastasid, asus aga nende majast kõigest paarisaja meetri kaugusel ning sinna läksid nad enamasti jala, mitte autoga. Seega kas valetanud olid talle tema oma vanemad, kes väitsid, et lähevad poodi, või too naine, kes teda tol päeval endaga kaasa kutsus? Poisi kahtlust kinnitas ka see, et matusetalitustel ei avatud kordagi kirstu, kuid ometi oli poiss ka varem matustel käinud ning siis avati kirstu mitu korda, et lahkunule viimased sõnad kaasa öelda, enne kui ta raske puusärgiga hauda lastakse. Kutt ohkas ning kitkus haua ümbrusest mõned umbrohututid. Mõni päev varub ta aega siiatulekuks ning teeb selle hetkel mitte just kõige hoolitsetuma välimusega haua korda.

OT: Katherine
Tagasi üles Go down
Katherine Petrova
9.klass
Katherine Petrova


Postituste arv : 410
Join date : 11/11/2013

Life made of lies Empty
PostitaminePealkiri: Re: Life made of lies   Life made of lies Icon_minitimeKolm Nov 13, 2013 2:48 pm

Katherine kõndi ka surnuaias ringi.Temal siis sugulasi ei olnud,kõik olid Ukrainass.Ema ja isa elavad siiani seal . Ta oli surnuaiale kuna see oli tema üks lemmik paikasid.Võib kõleada imelikult aga talle meeldib siin kuna siin on vaiknse.Kath vaatas ringi seega ta ei märganutki ,et kellelegi otsa kopertas."Palun vabandus"Ütles ta poisile.
Tagasi üles Go down
Damon Salvatore
9.klass
Damon Salvatore


Postituste arv : 20
Join date : 12/11/2013

Life made of lies Empty
PostitaminePealkiri: Re: Life made of lies   Life made of lies Icon_minitimeKolm Nov 13, 2013 2:55 pm

Damon võpatas, kui keegi talle järsult otsa sadas. Ta pöördus kiirelt ümber, olles vajadusel valmis kedagi kinni püüdma, kuid tütarlaps, kes talle otsa oli koperdanud, oli õnneks siiski tasakaalu suutnud saavutada ning õnnelikult jalgadel maandunud. "Pole midagi," vastas kutt kerge pearaputuse saatel. "Kuidas sul on? Jäid ikka terveks?" Kuti häälde oli siginenud kübeke murelikkust.
Tagasi üles Go down
Katherine Petrova
9.klass
Katherine Petrova


Postituste arv : 410
Join date : 11/11/2013

Life made of lies Empty
PostitaminePealkiri: Re: Life made of lies   Life made of lies Icon_minitimeKolm Nov 13, 2013 3:00 pm

Kath jäi poissi vaatama.Ta oli ehmund kergelt aga sai sellest kiiresti üle."Ja minuga on kõik korras"Lausus ta kogematta Ukraina keeles aga ütles siis kohe poisile aru saadavas keeles"Ja,mul on väga kahju"
Tagasi üles Go down
Damon Salvatore
9.klass
Damon Salvatore


Postituste arv : 20
Join date : 12/11/2013

Life made of lies Empty
PostitaminePealkiri: Re: Life made of lies   Life made of lies Icon_minitimeKolm Nov 13, 2013 3:10 pm

Damon oli pisut imestunud, kui neiu talle midagi kutile arusaamatus keeles, mis talle kangesti ukraina keelt meenutas, seletas. Kas tegemist oli võõramaalasega? Ometi võinuks kutt vanduda, et kuulis teda just äsja vabandust palumas ning sellest oli ta ilma igasuguste raskusteta aru saanud. Näitsiku viimane lause lükkas tema kahtluse, et tegemist on tõepoolest ukrainlannaga, täielikult ümber. Mistahes rahvusest ta ka ei olnud, tundus ta oskavat siiski ka kohalikku keelt. "Hea seegi," ohkas Damon kergendatult, kui neiu tema küsimusele jaatavalt vastas. "Ja nagu ma juba ennist ütlesin, siis sellest pole midagi. Mind võis siin haudade vahel kükitamas tõesti üsna raske märgata olla." Kutt silmitses neidist lähemalt. Järjekordne nägus tüdruk. Kutt muigas. "Ma ei lähe vist kunagi ukraina keelt õppima, kui see niimoodi külge hakkab."
Tagasi üles Go down
Katherine Petrova
9.klass
Katherine Petrova


Postituste arv : 410
Join date : 11/11/2013

Life made of lies Empty
PostitaminePealkiri: Re: Life made of lies   Life made of lies Icon_minitimeKolm Nov 13, 2013 3:20 pm

Katherine naeratas kergendatult."Võibolla tõesti"Ütles ta.Tüdruk vaatas poissi ja pani oma käed joppe taskutesse.Kath imestas natuke poisi viimase lause peale,kas ta sai aru ,et tüdruk oli ukrainlanna ?"Mis mõttes jääb hästi külge"
Tagasi üles Go down
Damon Salvatore
9.klass
Damon Salvatore


Postituste arv : 20
Join date : 12/11/2013

Life made of lies Empty
PostitaminePealkiri: Re: Life made of lies   Life made of lies Icon_minitimeKolm Nov 13, 2013 3:27 pm

OT: Ma võtsin täiesti suvalise keele, ühes samateemalises rollikafoorumis toimus tegevus Prantsusmaal ja kõneldi prantsuse keelt, samas siin rollikas on kasutatud pisut selle rollika materjali ning ka Allie ise tunnistas, et võttis mõne idee sealt.

"Noh, sa ütlesid mulle midagi esmalt ukraina keeles ning siis ütlesid enam-vähem selle sama lause prantsuse keeles. Vähemalt minu arust oli tegemist ukraina keelega, kuid ma võin ka täiesti vabalt eksida." Kutt vaatas enda ümber ringi. "Su vanemad on ka kusagile siia maetud?" Ta ei leidnud ühtegi muud enda jaoks loogilist seletust, miks too neiu muidu siin oli.
Tagasi üles Go down
Katherine Petrova
9.klass
Katherine Petrova


Postituste arv : 410
Join date : 11/11/2013

Life made of lies Empty
PostitaminePealkiri: Re: Life made of lies   Life made of lies Icon_minitimeKolm Nov 13, 2013 3:32 pm

OT: Okei ja siis siin ka Prantsus maa? Noo siis oskab Katherine kolme eri keelt.Ukraina,inglise ja prantusese.

"Sa ei eksinud ,ma rääkisin ukraina keelt."Tunnistas ta siis.Tüdruk vaatas ikkagi poissi."Ei mulle meeldib lihtsalt siin ringi jalutada,minu vanemad on Ukrainas."

Tagasi üles Go down
Damon Salvatore
9.klass
Damon Salvatore


Postituste arv : 20
Join date : 12/11/2013

Life made of lies Empty
PostitaminePealkiri: Re: Life made of lies   Life made of lies Icon_minitimeKolm Nov 13, 2013 3:39 pm

OT: Vaat seda pead sa juba Allie enda käest küsima. Tegelikult oleks väga tore, kui see ja veel palju muud oleks ka ilusti rollika tutvustuses kirjas.

Damon kergitas kulme ning manas esile täiesti tõsise, kuid salapärase näo. "See pole just eriti turvaline koht niisama jalutamiseks. Eriti veel sinusuguste väikeste tüdrukute jaoks. Mine tea, äkki tõuseb mõni zombie surnust üles ja hakkab sind taga ajama?" Viimase lause peale puhkes kutt naerma. "Ent kui sul on veel plaanis oma jalutuskäiku siin jätkata, siis ma loodan, et mu jutt zombiest hirmutas sind nii väga, et sul pole midagi selle vastu, kui ma sind saadan? Ihukaitsjana või nii. Või kui sulle see ei sobi, siis pigem lihtsalt kaaslasena, kes on valmis sinu kaitseks välja astuma."
Tagasi üles Go down
Katherine Petrova
9.klass
Katherine Petrova


Postituste arv : 410
Join date : 11/11/2013

Life made of lies Empty
PostitaminePealkiri: Re: Life made of lies   Life made of lies Icon_minitimeKolm Nov 13, 2013 3:45 pm

OT:Seda olen ka mina talle öelnud aga ma saadan talle PM

Katherine muigas kavalalt."Mind se ei hirmuta."Lausus ta alguse ja vaatas korra r´ingi.Ta märkas ühte tugevat oks."Seda sa tegema ei pea kuna..."Tüdruk ei lõpetanud lause vaid võttis kiire liigutusega maast oksa.Kath võttis poisi kiire liikutusega maha ja pani pulga tema kõrile,samal ajal seda natuke lükkates rohkem poisile kõri vastu."Kuna ma oskan seda ja paljud muud"
Tagasi üles Go down
Damon Salvatore
9.klass
Damon Salvatore


Postituste arv : 20
Join date : 12/11/2013

Life made of lies Empty
PostitaminePealkiri: Re: Life made of lies   Life made of lies Icon_minitimeKolm Nov 13, 2013 3:56 pm

Damonil läks mõnda aega taipamaks, mis just juhtunud oli. Ühel hetkel paiskas neiu ta maha ning asetas jämeda puuoksa tema kõrile. Kutt tundis kerget torget kõri vastas ning järsku muutus ta hingamine raskemaks. "Äkki võtaksid nüüd pisut rahulikumalt?" Ta oli üsna imestunud oma korraga nii kähiseva hääle üle, mis oli ilmselt tingitud õhupuudusest, mida see talle kõrile surutud oks põhjustas. Kutt võttis ühe käega oksast kinni ning väänas selle tüdrukult käest, seda kiiruga eemale visates. "See oli tõesti päris osav, kuid ma olen kindel, et kõik need kurjade kavatsustega zombid hindaksid seda märksa rohkem," turtsatas poiss, olles end taas jalule ajanud ning oma pükse mullast ja üksikutest rohulibledest puhtaks kloppinud. Seejärel vaatas ta imestunult enda ees seisvale neiule otsa, suutmata uskuda, et see sama, pealtnäha nii õbluke ja tagasihoidlik tütarlaps oli just äsja millegi sellisega hakkama saanud. "Tegelikult oli see võimas. Käid sa kuskil trennis?"
Tagasi üles Go down
Katherine Petrova
9.klass
Katherine Petrova


Postituste arv : 410
Join date : 11/11/2013

Life made of lies Empty
PostitaminePealkiri: Re: Life made of lies   Life made of lies Icon_minitimeKolm Nov 13, 2013 4:03 pm

Tüdruk võttis oksa poisi kaelalt ära aga juba järgmisel hetkel viskas poiss selle ära.Sammuti tõusis tüdruk ,ka endalt mustust pühkides.Häh,Katherine ei ole nii hõlbuke kui paistab."Ei,isa õpetas kui ma noor olin."ütles ta."Katherine Petrova"Ütles ta siis väikese ukraina aksendiga.
Tagasi üles Go down
Katherine Petrova
9.klass
Katherine Petrova


Postituste arv : 410
Join date : 11/11/2013

Life made of lies Empty
PostitaminePealkiri: Re: Life made of lies   Life made of lies Icon_minitimeKolm Nov 13, 2013 4:05 pm

OT:Naad siiski räägivad inglise keeles Very Happy Allie chatis ütles.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Life made of lies Empty
PostitaminePealkiri: Re: Life made of lies   Life made of lies Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Life made of lies
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Roawaken :: London :: Surnuaed-
Hüppa: