Roawaken
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Roawaken

Tere tulemast!
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Desiré suhted
Keset tänavat... Icon_minitimeNelj Veeb 27, 2014 4:28 pm by Desiré Wolf

» Desiré Wolf
Keset tänavat... Icon_minitimeNelj Veeb 27, 2014 4:24 pm by Desiré Wolf

» ChatChat
Keset tänavat... Icon_minitimeNelj Veeb 20, 2014 12:50 pm by Allie Case

» Ringi uitamas
Keset tänavat... Icon_minitimeReede Dets 20, 2013 8:40 am by Katherine Petrova

» Tule elemendi tund 6-10.klass(Esimene)
Keset tänavat... Icon_minitimeEsm Dets 09, 2013 4:25 pm by Chaos Murray

» Lugemas
Keset tänavat... Icon_minitimePüh Dets 08, 2013 7:22 pm by Rosemarie Hathaway

» Mida kuulad?
Keset tänavat... Icon_minitimePüh Dets 08, 2013 6:29 pm by Allie Case

» Katherine Tuba.
Keset tänavat... Icon_minitimePüh Dets 08, 2013 3:24 pm by Katherine Petrova

» Pildid Mackenzie magamistoast
Keset tänavat... Icon_minitimePüh Dets 08, 2013 3:00 pm by Mackenzie Emily Stewart

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(11) oli siin foorumil Teis Sept 25, 2018 1:39 am
Top posters
Katherine Petrova
Keset tänavat... Vote_lcapKeset tänavat... Voting_barKeset tänavat... Vote_rcap 
Lizzie Night
Keset tänavat... Vote_lcapKeset tänavat... Voting_barKeset tänavat... Vote_rcap 
Chaos Murray
Keset tänavat... Vote_lcapKeset tänavat... Voting_barKeset tänavat... Vote_rcap 
Lucas Lowery
Keset tänavat... Vote_lcapKeset tänavat... Voting_barKeset tänavat... Vote_rcap 
Victoria Ferus
Keset tänavat... Vote_lcapKeset tänavat... Voting_barKeset tänavat... Vote_rcap 
Kitty Jones
Keset tänavat... Vote_lcapKeset tänavat... Voting_barKeset tänavat... Vote_rcap 
Rosemarie Hathaway
Keset tänavat... Vote_lcapKeset tänavat... Voting_barKeset tänavat... Vote_rcap 
Allie Case
Keset tänavat... Vote_lcapKeset tänavat... Voting_barKeset tänavat... Vote_rcap 
Angeline Caldren
Keset tänavat... Vote_lcapKeset tänavat... Voting_barKeset tänavat... Vote_rcap 
Shayla Ferus
Keset tänavat... Vote_lcapKeset tänavat... Voting_barKeset tänavat... Vote_rcap 

 

 Keset tänavat...

Go down 
2 posters
AutorTeade
Victoria Ferus
7.klass
Victoria Ferus


Postituste arv : 185
Join date : 13/11/2013

Keset tänavat... Empty
PostitaminePealkiri: Keset tänavat...   Keset tänavat... Icon_minitimeNelj Nov 14, 2013 3:26 pm

Vic jalutas tänaval, raamat käes. ta oli just lõpetanud selle lugemise. Aga ta unustas selle kotti panna, nii ta kõndis seal raamat käes.

OT: Shayla Very Happy
Tagasi üles Go down
Shayla Ferus
9.klass
Shayla Ferus


Postituste arv : 109
Join date : 13/11/2013

Keset tänavat... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keset tänavat...   Keset tänavat... Icon_minitimeNelj Nov 14, 2013 3:36 pm

Shayla kükitas kusagil kitsal kõrvaltänaval, selg vastu ühe maja seina toetatud ning jalad kõhu alla kõverasse tõmmatud, hoides ühes käes poolikut suitsupakki ning teises koni, mida ta aeg-ajalt oma suu juurde tõstis ning sellest uue mahvi võttis. Tänav oli üsna inimtühi, seal viibisid hetkel peale tema veel paar random tüüpi, kes tundusid üsna purjus olevat. Üks kuttidest tõmbas ta püsti, surus tugevalt vastu maja seina ning asus siis näitsiku kaelale maasikat tegema. Shay ise polnud täna võtnud, kuid lasi sel kõigel täiesti rahumeeli sündida ega tõrjunud kutti eemale ega midagi - vastupidi, ta hoopis tõmbas teda endale lähemale.
Tagasi üles Go down
Victoria Ferus
7.klass
Victoria Ferus


Postituste arv : 185
Join date : 13/11/2013

Keset tänavat... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keset tänavat...   Keset tänavat... Icon_minitimeNelj Nov 14, 2013 3:41 pm

Victoria oli mööda kõndimas sellest kõrvaltänavast. Ta oligi peaaegu möödas sellest, kuid siis jäi ta seisma, kuna ta nägi oma suurt õde. Mingi purjus mees oli ta vastu seina surunud, ta tundis, et ta ei saa oma õde niimoodi jätta, võimalik, et ta oli sinna ise roninud, aga siiski. Victoria karjus üle tänava: " Shayla!"
Tagasi üles Go down
Shayla Ferus
9.klass
Shayla Ferus


Postituste arv : 109
Join date : 13/11/2013

Keset tänavat... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keset tänavat...   Keset tänavat... Icon_minitimeNelj Nov 14, 2013 3:50 pm

Shayla valmistus just kutile tõestamaks, et tema hea suudleja maine nende tüüpide, kellega ta kokku oli puutunud ning neile oma oskusi demonstreerinud, seas oli tal auga ära teenitud, kui järsku kuulis ta kedagi oma nime hüüdmas. Neiu pööras kiirelt pead ning viimane, keda ta näha lootis, oli Victoria, kes kippus alati valel ajal vales kohas olema ning kõike ära rikkuma. "Kas sa jälitasid mind jälle?" Näitsiku häälest peegeldusid tema viha ning põlastus oma õe suhtes. "Või nimetad sa seda järjekordseks juhuseks?"
Tagasi üles Go down
Victoria Ferus
7.klass
Victoria Ferus


Postituste arv : 185
Join date : 13/11/2013

Keset tänavat... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keset tänavat...   Keset tänavat... Icon_minitimeNelj Nov 14, 2013 4:01 pm

" ma ei jälita sind " lausus Victoria tõsiselt. " ja mida sa siin teed?otsustasid mingite suvakatega end täis juua jälle või midagi?"
Tagasi üles Go down
Shayla Ferus
9.klass
Shayla Ferus


Postituste arv : 109
Join date : 13/11/2013

Keset tänavat... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keset tänavat...   Keset tänavat... Icon_minitimeNelj Nov 14, 2013 4:18 pm

Shayla pööritas silmi. "Ja ma peaksin seda uskuma? Kui lolliks sa mind pead?" Näitsik põrnitses vihaselt Vicit. "Mis see sinu asi on? Tead mis, mul on kõrini, et sa mulle pidevalt suuremat õde mängid, kuigi tegelikult olen vanema lapse rollis siiski mina, aga mina ei nuhi pidevalt sinu järele! Ma suudan ise ka enda eest vastutada ja see sinu teeseldud hoolitsus... saa aru, ma ei vaja seda! Ma ei ole enam mingi titt, ma olen 18-aastane ja tuletaksin veelkord meelde, et sinust tervelt aasta vanem. Kui sa end minu eest vastutavana tunned, siis kus olid sa varem? Enne siia kooli tulekut, kus sa tahtsid minule selle aastaga, mis ma siin koolis õppinud olin, kogunenud sõpru enda poolele meelitada, näidates, et oled minust palju küpsem ja pädevam? Kus olid sa nendel varasematel aastatel, mil vanemad keskendusid ainult oma karjäärile ning mina ja minu tegemised neid absoluutselt ei huvitanud? Siis olin rohkem mina see, kes sinu eest hoolitses ja ma ei saa aru, miks nüüd, kus me mõlemad peaksime juba täiesti iseseisvad olema, need rollid justkui vahetusse on läinud? Ainuke erinevus on, et sina surud mulle oma "hoolitsust" peale, kuigi ma ei vaja seda. Võta teatavaks, et ka minul on oma roll selles, et sa hetkel elus olen. Mina varastasin meile süüa ja riideid, saades endale seega halva maine kaela ja sina muidugi olid süüst täiesti puhas. Ma ei teinud seda ainult enda, vaid ka sinu jaoks, aga selline on siis sinu tänu?"
Tagasi üles Go down
Victoria Ferus
7.klass
Victoria Ferus


Postituste arv : 185
Join date : 13/11/2013

Keset tänavat... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keset tänavat...   Keset tänavat... Icon_minitimeNelj Nov 14, 2013 4:24 pm

"ma kõndisin tõesti siit lihtsalt mööda" vastas neiu silmi pööritades " aga muidu, jah, see on tõsi, aga nüüd pole sul ju midagi häda, ikka teed sa seda mis pähe tuleb. Ja oleks, et need oleksid normaalsed asjad, aga ei, ikka on vaja täis juua ja suitsetada"
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Keset tänavat... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keset tänavat...   Keset tänavat... Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Keset tänavat...
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Roawaken :: London :: Tänavad-
Hüppa: