Roawaken
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Roawaken

Tere tulemast!
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Desiré suhted
Kas ma pean üksinda olema? - Page 2 Icon_minitimeNelj Veeb 27, 2014 4:28 pm by Desiré Wolf

» Desiré Wolf
Kas ma pean üksinda olema? - Page 2 Icon_minitimeNelj Veeb 27, 2014 4:24 pm by Desiré Wolf

» ChatChat
Kas ma pean üksinda olema? - Page 2 Icon_minitimeNelj Veeb 20, 2014 12:50 pm by Allie Case

» Ringi uitamas
Kas ma pean üksinda olema? - Page 2 Icon_minitimeReede Dets 20, 2013 8:40 am by Katherine Petrova

» Tule elemendi tund 6-10.klass(Esimene)
Kas ma pean üksinda olema? - Page 2 Icon_minitimeEsm Dets 09, 2013 4:25 pm by Chaos Murray

» Lugemas
Kas ma pean üksinda olema? - Page 2 Icon_minitimePüh Dets 08, 2013 7:22 pm by Rosemarie Hathaway

» Mida kuulad?
Kas ma pean üksinda olema? - Page 2 Icon_minitimePüh Dets 08, 2013 6:29 pm by Allie Case

» Katherine Tuba.
Kas ma pean üksinda olema? - Page 2 Icon_minitimePüh Dets 08, 2013 3:24 pm by Katherine Petrova

» Pildid Mackenzie magamistoast
Kas ma pean üksinda olema? - Page 2 Icon_minitimePüh Dets 08, 2013 3:00 pm by Mackenzie Emily Stewart

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(11) oli siin foorumil Teis Sept 25, 2018 1:39 am
Top posters
Katherine Petrova
Kas ma pean üksinda olema? - Page 2 Vote_lcapKas ma pean üksinda olema? - Page 2 Voting_barKas ma pean üksinda olema? - Page 2 Vote_rcap 
Lizzie Night
Kas ma pean üksinda olema? - Page 2 Vote_lcapKas ma pean üksinda olema? - Page 2 Voting_barKas ma pean üksinda olema? - Page 2 Vote_rcap 
Chaos Murray
Kas ma pean üksinda olema? - Page 2 Vote_lcapKas ma pean üksinda olema? - Page 2 Voting_barKas ma pean üksinda olema? - Page 2 Vote_rcap 
Lucas Lowery
Kas ma pean üksinda olema? - Page 2 Vote_lcapKas ma pean üksinda olema? - Page 2 Voting_barKas ma pean üksinda olema? - Page 2 Vote_rcap 
Victoria Ferus
Kas ma pean üksinda olema? - Page 2 Vote_lcapKas ma pean üksinda olema? - Page 2 Voting_barKas ma pean üksinda olema? - Page 2 Vote_rcap 
Kitty Jones
Kas ma pean üksinda olema? - Page 2 Vote_lcapKas ma pean üksinda olema? - Page 2 Voting_barKas ma pean üksinda olema? - Page 2 Vote_rcap 
Rosemarie Hathaway
Kas ma pean üksinda olema? - Page 2 Vote_lcapKas ma pean üksinda olema? - Page 2 Voting_barKas ma pean üksinda olema? - Page 2 Vote_rcap 
Allie Case
Kas ma pean üksinda olema? - Page 2 Vote_lcapKas ma pean üksinda olema? - Page 2 Voting_barKas ma pean üksinda olema? - Page 2 Vote_rcap 
Angeline Caldren
Kas ma pean üksinda olema? - Page 2 Vote_lcapKas ma pean üksinda olema? - Page 2 Voting_barKas ma pean üksinda olema? - Page 2 Vote_rcap 
Shayla Ferus
Kas ma pean üksinda olema? - Page 2 Vote_lcapKas ma pean üksinda olema? - Page 2 Voting_barKas ma pean üksinda olema? - Page 2 Vote_rcap 

 

 Kas ma pean üksinda olema?

Go down 
+4
Charlie Shalof
Shayla Ferus
Victoria Ferus
Zac Farrar
8 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Victoria Ferus
7.klass
Victoria Ferus


Postituste arv : 185
Join date : 13/11/2013

Kas ma pean üksinda olema? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas ma pean üksinda olema?   Kas ma pean üksinda olema? - Page 2 Icon_minitimeLaup Nov 16, 2013 3:46 pm

"olgu" nõustus Vic Shay'ga ning astus uksest samuti välja.
Tagasi üles Go down
Kitty Jones
6.klass
Kitty Jones


Postituste arv : 184
Join date : 15/11/2013

Kas ma pean üksinda olema? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas ma pean üksinda olema?   Kas ma pean üksinda olema? - Page 2 Icon_minitimeLaup Nov 16, 2013 3:47 pm

Nende järel astus ka Zac välja.Ta sulges enda järelt ukse ja liikus tüdrukute järel
Tagasi üles Go down
Shayla Ferus
9.klass
Shayla Ferus


Postituste arv : 109
Join date : 13/11/2013

Kas ma pean üksinda olema? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas ma pean üksinda olema?   Kas ma pean üksinda olema? - Page 2 Icon_minitimeLaup Nov 16, 2013 3:54 pm

Shayla siis liitus ilmselt teki poole liikuva rahvasummaga, inimesi aga vooris igalt poolt aina juurde, kitsas koridoris oli palju rüselemist ja trügimist, kuna paljud olid ilmselt paanikas ning tahtsid võimalikult kiiresti tekile pääseda. Järsku kuulis Shay kusagilt kellegi nuttu, mis sarnanes väikese lapse nutmisele. Ning siis märkas ta rahva keskel ühte väikest tüdrukut, kes südantlõhestavalt nuttis. Hetkekski mõtlemata asus Shay endale inimeste vahel teed tegema ning väikese tüdrukuni jõudnud, kükitas ta tolle juurde maha. "Mis juhtus?" päris ta, tüdruku pisaratest läbimärgadesse silmadesse vaadates. Tüdruk rääkis talle, et nende kajut hakkas kõige esimesena lekkima, tema ema jäi vannituppa veevangi ning tema tõttas abi otsima. Loomulikult need paanikasse sattunud inimesed mõtlesid hetkel ainult sellest, kuidas kiiremini tekile kui ohutusse kohta jõuda, selle asemel, et väikesel lapsel tema ema päästa aidata. Shay silitas õrnalt tüdruku pead, mispeale too pikapeale rahunes. "Näita mulle, kus kajutis su ema on. Lähme aitame ta sealt välja." Seda öelnud, võttis näitsik väikese tüdruku endale sülle ning koos hakkasid nad endale rahvasumma vahel teed tegema. Vastassuunas liikumine osutus aga tõeliseks katsumuseks. See oli nagu väga tugeva vooluga jões vastuvoolu ujumine, kuna inimesi vooris neile pidevalt vastu.
Tagasi üles Go down
Victoria Ferus
7.klass
Victoria Ferus


Postituste arv : 185
Join date : 13/11/2013

Kas ma pean üksinda olema? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas ma pean üksinda olema?   Kas ma pean üksinda olema? - Page 2 Icon_minitimeLaup Nov 16, 2013 3:57 pm

Vic märkas oma õde kuhugi poole minemas, ja järsku oli ta kadunud :"kuhu Shay kadus?"
Tagasi üles Go down
Kitty Jones
6.klass
Kitty Jones


Postituste arv : 184
Join date : 15/11/2013

Kas ma pean üksinda olema? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas ma pean üksinda olema?   Kas ma pean üksinda olema? - Page 2 Icon_minitimeLaup Nov 16, 2013 4:01 pm

"Ta oli ju alles siin"ütles Zac.Ta otsis silmadega tüdrukut aga teda ei paistnud kuskil.
Tagasi üles Go down
Victoria Ferus
7.klass
Victoria Ferus


Postituste arv : 185
Join date : 13/11/2013

Kas ma pean üksinda olema? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas ma pean üksinda olema?   Kas ma pean üksinda olema? - Page 2 Icon_minitimeLaup Nov 16, 2013 4:04 pm

"jah oli jah, enam ei ole" lausus tüdruk närviliselt otsides samuti silmadega oma õde.
Tagasi üles Go down
Kitty Jones
6.klass
Kitty Jones


Postituste arv : 184
Join date : 15/11/2013

Kas ma pean üksinda olema? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas ma pean üksinda olema?   Kas ma pean üksinda olema? - Page 2 Icon_minitimeLaup Nov 16, 2013 4:15 pm

"Äkki ta läks kiiremini kui meie?"pakkus Zac.Ta vaatas Vic'i.
Tagasi üles Go down
Jasmine Arcades
Võitluskunsti õpetaja
Jasmine Arcades


Postituste arv : 28
Join date : 14/11/2013

Kas ma pean üksinda olema? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas ma pean üksinda olema?   Kas ma pean üksinda olema? - Page 2 Icon_minitimeLaup Nov 16, 2013 4:16 pm

Shayla oli suutnud koos tolle väikese tüdrukuga enda süles läbi paksu rahvamassi tungida ning nüüd olid nad närvilise rahvasumma kaugele seljataha jätnud ning said vabalt liikuda. "Kui kaugel see kajut, kus sina ja su ema olite, veel on?" uuris Shay. Ta oli tegelikult üsna närvis, kuid üritas seda mitte välja näidata. Parema meelega oleks ta praegu ümber pööranud ja teki poole liikuvale rahvamassile järgi jooksnud, kuid ta oli lubanud tüdrukule tema ema sealt kajutist välja päästa ning nüüd ei saanud ta enam ka alt hüpata. Õnneks polnud otsitav kajut enam kuigi kaugel ning peagi seisidki nad ühe kajuti ukse ees, milles väikese tüdruku sõnul oli lõksus tema ema. Shay noogutas. "Oota sina siin," sõnas ta ning sisenes kajutisse. Kuid väike tüdruk keeldus seal ootamast ning tahtis kaasa tulla. "See on ohtlik," teatas Shay, kuid ka see ei kõigutanud tüdrukut. Niisiis ei jäänud näitsikul muud üle, kui kajutiust kinni suruda ning seda lukku keerata. Alles nüüd leidis ta mahti kajutis ringi vaadata. Esialgu tundus kõik täiesti korras olevat, kuid vannitoa ust avades valgus talle kaela suur kogus külma vett. Shay rabeles end vee pinnale ning hakkas siis ukse poole ujuma. Järjest tõusev veetase viis aga võtme, mille näitsik ennist lukuauku oli jätnud, kaasa ning üsna pea kaotas Shay selle silmist. Nüüd olid nad kajutis luku taga, veetase tõusis aga järjest. Näitsik oli juba üsna suures koguses vett kurku tõmmanud ning peagi ei olnud vee ja lae vahel enam piisavalt hingamisruumi.


Viimati muutis seda Jasmine Arcades (Laup Nov 16, 2013 4:20 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Patrick Kochanski
Vee-elemendi õpetaja
Patrick Kochanski


Postituste arv : 108
Join date : 14/11/2013

Kas ma pean üksinda olema? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas ma pean üksinda olema?   Kas ma pean üksinda olema? - Page 2 Icon_minitimeLaup Nov 16, 2013 4:17 pm

"ma loodan" vastas Vic ebakindlalt, kuna teda polnud ikkagi näha ja Vic oli mures.
Tagasi üles Go down
Kitty Jones
6.klass
Kitty Jones


Postituste arv : 184
Join date : 15/11/2013

Kas ma pean üksinda olema? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas ma pean üksinda olema?   Kas ma pean üksinda olema? - Page 2 Icon_minitimeLaup Nov 16, 2013 4:23 pm

Zac kõndis vaikides edasi.
Tagasi üles Go down
Patrick Kochanski
Vee-elemendi õpetaja
Patrick Kochanski


Postituste arv : 108
Join date : 14/11/2013

Kas ma pean üksinda olema? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas ma pean üksinda olema?   Kas ma pean üksinda olema? - Page 2 Icon_minitimeLaup Nov 16, 2013 4:25 pm

Ka Vic kõndis edasi, aga närviliselt.
Tagasi üles Go down
Kitty Jones
6.klass
Kitty Jones


Postituste arv : 184
Join date : 15/11/2013

Kas ma pean üksinda olema? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas ma pean üksinda olema?   Kas ma pean üksinda olema? - Page 2 Icon_minitimeLaup Nov 16, 2013 4:28 pm

Nad jõudsid tekile."Otsime teda"ütles Zac.Ta võtis neidisel käest kinni ja hakkas liikuma.Äkki kaob Vic ka muidu ära.
Tagasi üles Go down
Patrick Kochanski
Vee-elemendi õpetaja
Patrick Kochanski


Postituste arv : 108
Join date : 14/11/2013

Kas ma pean üksinda olema? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas ma pean üksinda olema?   Kas ma pean üksinda olema? - Page 2 Icon_minitimeLaup Nov 16, 2013 4:30 pm

*ma tõesti loodan, et ta siia jõudis" lausus Vic.
Tagasi üles Go down
Kitty Jones
6.klass
Kitty Jones


Postituste arv : 184
Join date : 15/11/2013

Kas ma pean üksinda olema? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas ma pean üksinda olema?   Kas ma pean üksinda olema? - Page 2 Icon_minitimeLaup Nov 16, 2013 4:32 pm

"mhm"mõmises Zac.Ta tormas edasi.
Tagasi üles Go down
Jasmine Arcades
Võitluskunsti õpetaja
Jasmine Arcades


Postituste arv : 28
Join date : 14/11/2013

Kas ma pean üksinda olema? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas ma pean üksinda olema?   Kas ma pean üksinda olema? - Page 2 Icon_minitimeLaup Nov 16, 2013 4:33 pm

OT: Jätkake nüüd äkki seal "Tekil" teemas ja siis küsige kooli personali käest Shayla kohaloleku kohta or smth. Very Happy
Tagasi üles Go down
Patrick Kochanski
Vee-elemendi õpetaja
Patrick Kochanski


Postituste arv : 108
Join date : 14/11/2013

Kas ma pean üksinda olema? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas ma pean üksinda olema?   Kas ma pean üksinda olema? - Page 2 Icon_minitimeLaup Nov 16, 2013 4:33 pm

Vic tormas Zac'il järel, ta ei tahtnud, et ka tema ära kaoks, oleks raske üksi olla siis seal.
Tagasi üles Go down
Patrick Kochanski
Vee-elemendi õpetaja
Patrick Kochanski


Postituste arv : 108
Join date : 14/11/2013

Kas ma pean üksinda olema? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas ma pean üksinda olema?   Kas ma pean üksinda olema? - Page 2 Icon_minitimeLaup Nov 16, 2013 4:34 pm

OT : Very Happy
Tagasi üles Go down
Kitty Jones
6.klass
Kitty Jones


Postituste arv : 184
Join date : 15/11/2013

Kas ma pean üksinda olema? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas ma pean üksinda olema?   Kas ma pean üksinda olema? - Page 2 Icon_minitimeLaup Nov 16, 2013 4:37 pm

Nad ei leidnud neidist.Zac jäi seisma."Mis me nüüd teeme?" uuris ta tüdrukult.
Tagasi üles Go down
Chaos Murray
6.klass
Chaos Murray


Postituste arv : 315
Join date : 12/11/2013

Kas ma pean üksinda olema? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas ma pean üksinda olema?   Kas ma pean üksinda olema? - Page 2 Icon_minitimeLaup Nov 16, 2013 4:39 pm

"Reah kurat sind võtku sa punapäine sitanikerdis sa igavene..!" saatis vandumine Chassiet. Ta polnud oma õde leidnud, no mitte kuskil ei olnud! Julmalt lõi Kaos uksi lahti ja siis jõudis ta üheni, mis ei avanenud. Jalaga ukse lahtilöömine ei õnnestunud, kuid uksevahelt immitses vett. Pikemalt mõtlemata kiskus tüdruk oma randme paljaks ja surus sõrme pistikule "Rea!!??"


Viimati muutis seda Chaos Murray (Laup Nov 16, 2013 4:40 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Patrick Kochanski
Vee-elemendi õpetaja
Patrick Kochanski


Postituste arv : 108
Join date : 14/11/2013

Kas ma pean üksinda olema? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas ma pean üksinda olema?   Kas ma pean üksinda olema? - Page 2 Icon_minitimeLaup Nov 16, 2013 4:39 pm

OT: ma kolisin teki peale Very Happy

"lähme küsime õpetajatelt" lausus Victoria, nemad peaksid ju teadma
Tagasi üles Go down
Jasmine Arcades
Võitluskunsti õpetaja
Jasmine Arcades


Postituste arv : 28
Join date : 14/11/2013

Kas ma pean üksinda olema? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas ma pean üksinda olema?   Kas ma pean üksinda olema? - Page 2 Icon_minitimeLaup Nov 16, 2013 4:44 pm

Shayla kuulis koridorist kellegi karjumist. "Appi!" karjus ta nii kõvasti, kui suutis, kuid mässava vee kohin summutas peaaegu täielikult ta karje ning järgmisel hetkel lõi suur veelaine üle ta pea. Enam polnud ruumi pinnale tõusta ning peagi sai näitsikul hapnik otsa, mistõttu ta veelgi rohkem vett kurku tõmbas ning selle tulemusena õige pea ka teadvuse kaotas.
Tagasi üles Go down
Chaos Murray
6.klass
Chaos Murray


Postituste arv : 315
Join date : 12/11/2013

Kas ma pean üksinda olema? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas ma pean üksinda olema?   Kas ma pean üksinda olema? - Page 2 Icon_minitimeLaup Nov 16, 2013 4:53 pm

Ja siis lahvatas uks veripunastesse leekidesse ning kohutavalt hapu põldmarja ja mustika lõhn täitis koridori. Uks andis kiiresti järgi ja vesi niitis Chassie jalust. Tüdruk, kes koos veega koridori tulnud oli, polnud Kaose õde, kuid see tüdrukut enam ei huvitanudki. Ta krahmas võõra üleinimliku jõupingutusega sülle ja vedas korrus kõrgemale. "Tee. Oma. Kuradi. Silmad. Lahti," urises Kaos, kui oli blondiini maha pannud ja suhteliselt vägivaltselt ta südant masseeris. Ribid jäid arvatavasti siiski terveks. Peale igat viite surumiskorda pigistas Kaos võõra nina kinni ja puhus talle õhku kopsudesse. No ei sure tema käest ära noh! Tüdruku kirju aura leegitses tema ümber ja tegi õhu ka selles koridoris hapuks.
Tagasi üles Go down
Jasmine Arcades
Võitluskunsti õpetaja
Jasmine Arcades


Postituste arv : 28
Join date : 14/11/2013

Kas ma pean üksinda olema? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas ma pean üksinda olema?   Kas ma pean üksinda olema? - Page 2 Icon_minitimeLaup Nov 16, 2013 4:56 pm

Shayla köhis külma vee kurgust välja. "Victoria?" sosistas ta. "Victoria, mine ohutusse kohta, minuga on kõik korras," kinnitas näitsik, kuid juba järgmisel hetkel kaotas ta taas meelemärkuse, kui järjekordne külma vee klomp talle kurku kerkis.
Tagasi üles Go down
Chaos Murray
6.klass
Chaos Murray


Postituste arv : 315
Join date : 12/11/2013

Kas ma pean üksinda olema? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas ma pean üksinda olema?   Kas ma pean üksinda olema? - Page 2 Icon_minitimeLaup Nov 16, 2013 5:01 pm

Kaos keeras tüdruku kõhuli, hoides ta ülakeha pisut kõrgemal ja patsutades võõra seljale, et võimalikult palju vett välja tuleks. "Ma olen Chaos," pomises tüdruk ja siis kaotas võõras uuesti teadvuse. No tore küll! Veel paar hetke toda elustanud haaras ta plika uuesti sülle. Ainult natuke veel lahutas teda tekist. Nii korrus või paar. Ta saab hakkama. Seal on õpetajad. Nad on targad. Nad aitavad.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kas ma pean üksinda olema? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas ma pean üksinda olema?   Kas ma pean üksinda olema? - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kas ma pean üksinda olema?
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Roawaken :: London :: Laev-
Hüppa: